Baseballový a softballový sportovní klub

Kalendář

<< červenec 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Klubové oblečení ZDE!

 

Detail [›]Otvírák 2020
Otvírák 2020

 

Tréninky 

Mládež

U11+U13 

Pondělí 16:30 - 18:45

Čtvrtek 16:30 - 18:45

 

U9 a mladší (od 18.5.)

Pondělí 16:30 - 18:00

Čtvrtek 16:30 - 18:00

 

 více info na tel.: 733 641 914

 

Muži

Středa od 18:00-19:30

Pátek 18:00 - 20:00

 

Slowpitch

Středa 17:30- 19:00

 

Činnost spolku je financovaná za podpory města Domažlice

 

 

 

Odkazy

Česká baseballová asociace [›]
Česká softballová asociace [›]
Česká slowpitchová liga [›]

   

Materiálové vybavení    

 

TOPlist

 

 

  

 

{LNG_title_menu}

Činnost spolku je podporovaná PLZEŇSKÝM KRAJEM

 

PLZEŇSKÝ KRAJ

 

 

Klubová termínovka 2020

  

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Rozpisy

(aktualizováno: 26.12.2013, autor: Petr Skala)

datum čas soutěž domácí hosté výsledek poznámka
27.4.2013 11:00 JZČOP Wolfs Domažlice Spálené Poříčí  12:13  
27.4.2013 13:00 JZČOP Wolfs Domažlice Spálené Poříčí  9:10  
4.5.2013 11:00 JZČOP Hluboká nad Vltavou Wolfs Domažlice  8:7  
4.5.2013 13:00 JZČOP Hluboká nad Vltavou Wolfs Domažlice  10:3  
11.5.2013 11:00 JZČOP České Budějovice Wolfs Domažlice  12:9  
11.5.2013 13:00 JZČOP České Budějovice Wolfs Domažlice  5:13  
15.6.2013 11:00 JZČOP Wolfs Domažlice Hluboká nad Vltavou 7:13   
15.6.2013 13:00 JZČOP Wolfs Domažlice Hluboká nad Vltavou 7:8  
16.6.2013 11:00 JZČOP Wolfs Domažlice České Budějovice 12:3   
16.6.2013  13:00  JZČOP Wolfs Domažlice  České Budějovice  8:3   
7.9.2013 11:00 JZČOP Spálené Poříčí Wolfs Domažlice 9:4  
7.9.2013 13:00 JZČOP Spálené Poříčí Wolfs Domažlice 6:5  
             
Play-off - 14.9.2013, Spálené Poříčí
      Spálené Poříčí České Budějovice 6:5 4.místo
      Hluboká nad Vltavou Wolfs Domažlice 13:5
      Wolfs Domažlice České Budějovice 7:9
      Spálené Poříčí Hluboká nad Vltavou 9:1
             

Poznámky

JZČOP   Jihozápadní oblastní přebor