Baseballový a softballový sportovní klub

Kalendář

<< říjen 2021 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Klubové oblečení ZDE!

 

 

Tréninky 

 

 

 více info na tel.: 733 641 914

 

 

 

 

 

 

 

Činnost spolku je financovaná za podpory města Domažlice

 

 

 

Odkazy

Česká baseballová asociace [»]
Česká softballová asociace [»]
Česká slowpitchová liga [»]

   

Materiálové vybavení    

 

TOPlist

 

 

  

 

{LNG_title_menu}

Činnost spolku je podporovaná PLZEŇSKÝM KRAJEM

 

PLZEŇSKÝ KRAJ

 

 

 

  

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

První zápasy U11

V neděli 16. dubna se naši mladí vlci vydali do nedaleké Plzně, kde odehráli své první letošní utkání. Soupeřem jim byla (letos do té doby zatím neporažena) Plzeň A. Novinkou pro hráče kategorie U11 v letošním roce je, že nadhazuje nadhazovač (nikoliv trenér, jak tomu bylo dosud).

Do prvního utkání jsme úspěšně nastoupili jako hosté. Hned v první směně se nám podařilo několikrát skórovat a v podobném tempu jsme odehráli celý zápas. Za Wolfs se jako první na kopci představila Simča Kitzbergerová, která držela hráče z Plzně zkrátka. Druhý na kopci se představil Honzík Matějovič, který pokračoval v rozjetém tempu a doházel zápas do vítězného konce. I přes některé zdařilé odpaly domácího týmu, dokázalo naše pole míče pochytat a dobře zahrát. Rád bych vyzdvihl výkon Kryštofa Hány a Adama Ticháčka v zadním poli, kteří svými těžkými zákroky podrželi skoré domácích na uzdě. Konečné skóre: 1:10 pro Wolfs.

Do druhého utkání jsme nastupovali mnohem více uvolněni a s pocitem vítězství z prvního zápasu. Tentokrát jsme začínali jako domácí a na kopci se představila Verča Vosecká, která zvládla odházet skvěle celý zápas a soupeři dovolila pouze jednou skórovat. Po opět téměř bezchybné hře v poli jsme zvládli zvítězit stavem 10:3

Rád bych vyzdvihl výkony všech našich nadhazovačů. Byly to pro ně první zápasy na kopci a myslím, že podali perfektní výkony. Dále hra v poli byla velice dobrá. Zahráli jsme několik pěkných baseballových situací. Jen na pálce jsme si nebyli úplně jistý a to se hodně promítlo na odpalech. Celkově hodnotíme start do sezóny velice kladně. Všichni hráči podali velice dobré výkony.

Soupiska: Kryštof Hána, Honza Matějovič, Adam Ticháček, Verča Vosecká, Terka Kouříková, Honza Hojda, Tomáš Kaufner, Simča Kitzbergerová, Honza Budka

Fotky ZDE! [»]