Baseballový a softballový sportovní klub

Kalendář

<< červenec 2022 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Klubové oblečení ZDE!

 

 

Tréninky 

 

 

 více info na tel.: 733 641 914

 

 

 

 

 

 

 

Činnost spolku je financovaná za podpory města Domažlice

 

 

 

Odkazy

Česká baseballová asociace [»]
Česká softballová asociace [»]
Česká slowpitchová liga [»]

   

Materiálové vybavení    

 

TOPlist

 

 

  

 

{LNG_title_menu}

Činnost spolku je podporovaná PLZEŇSKÝM KRAJEM

 

PLZEŇSKÝ KRAJ

 

 

 

  

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Turnaj školek v baseballu vyhrála Koťata

 

Turnaj školek v baseballu, který probíhal mezi šesti domažlickými školkami, vyvrcholil posledním, třetím kolem na domažlickém  baseballovém hřišti 8 června.

Svoji letošní výbornou formu prokázaly děti z mateřské školy v Zahradní ulici (Koťata). Celý turnaj Koťata vyhrála bez porážky a zaslouženě si odnesla velký putovní pohár a spoustu hodnotných cen.  Ceny si však odnesly do svých školek všechny děti. Po skončení turnaje hráči a přítomní diváci mohli vidět ukázku z baseballu a  po vyhodnocení turnaje si děti opekly buřty. Letošnímu desátému ročníku přálo počasí a všichni si tento již tradiční turnaj užili.

Jménem klubu bych chtěl poděkovat všem dobrovolníkům, kteří přispěli k uspořádání turnaje. Učitelky ze všech mateřských školek skvěle připravily týmy, rozhodčí se nenechali ovlivnit diváky a spravedlivě posuzovali hru, kameraman pan Jan Novák skvěle zachytil atmosféru turnaje a občerstvení na hřišti bylo připraveno. Děkujeme také panu místostarostovi města Domažlice Zdeňku Novákovi, že předal medaile všem účastníkům a podpořil sportování dětí a panu Jiřímu Macháčkovi z Pensionu Viola, že věnoval na turnaj zajímavé ceny. Náš dík za finanční pomoc patří i obci Česká Kubice.

Tento kulatý ročník se vydařil,  počasí nám přálo a již se všichni těšíme na příští rok a jedenáctý ročník!

Fotky ZDE. [»]

Výsledky ZDE.  [»]