Baseballový a softballový sportovní klub

Kalendář

<< říjen 2021 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Klubové oblečení ZDE!

 

 

Tréninky 

 

 

 více info na tel.: 733 641 914

 

 

 

 

 

 

 

Činnost spolku je financovaná za podpory města Domažlice

 

 

 

Odkazy

Česká baseballová asociace [»]
Česká softballová asociace [»]
Česká slowpitchová liga [»]

   

Materiálové vybavení    

 

TOPlist

 

 

  

 

{LNG_title_menu}

Činnost spolku je podporovaná PLZEŇSKÝM KRAJEM

 

PLZEŇSKÝ KRAJ

 

 

 

  

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Vlci již 25 let na baseballové mapě

 Kdo si pamatuje, co bylo v roce 1995?  Na bílé baseballové mapě v západních Čechách se objevil bod v Domažlicích. Učitel na domažlické  základní škole Václav Vlček, který studoval v Mekce českého baseballu v Brně, založil v Domažlicích s několika nadšenci  baseballový klub Wolfs. Mladí sportovci ze začátku vystupovali pod hlavičkou základní školy, svá utkání hráli na domažlickém Sokolišti. To se změnilo před necelými deseti lety, kdy se slavnostně otevřel nový baseballový areál na bývalém vojenském cvičišti pod Vavřincem.

 Toto významné výročí  klubu je třeba si připomenout, zavzpomínat. Bohužel nás zastihla situace, na kterou jsme nebyli připraveni, a veškeré přípravy k důstojnému připomenutí výročí byly z vyšší moci pozastaveny. Myslíme si, že by se měli jak současní, tak minulí členové klubu sejít a zavzpomínat a připomenout si uplynulých krásných 25 let.  Termín podzimního setkání a program připravujeme. Rádi bychom vás, kteří máte nějaké vzpomínky na uplynulá léta (historická fota, dresy, dobové materiály, členská základna…), požádali  o zapůjčení a následnou prezentaci. Obrátit se můžete na předsedu klubu Ondru Nováka či jiného člena výboru, kontakty najdete na webových stránkách www.wolfs.cz.

 Bude-li vše probíhat dle plánu a nenaruší-li naše záměry nějaká další nepředvídatelná situace, těšíme se na vás na podzim! Průběžné další informace najdete na webových stránkách wolfs.cz a facebooku klubu.  Vše určitě bude sledovat z baseballového nebe zakladatel a nadšenec domažlického baseballu Venca Vlček, který nás téměř před deseti lety náhle opustil.

 Těšíme se na setkání s Vámi!!

Výkonný výbor Wolfs                    

Vložil PaZe