Baseballový a softballový sportovní klub

Kalendář

<< říjen 2022 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Klubové oblečení ZDE!

 

 

Tréninky 

 

 

 více info na tel.: 733 641 914

 

 

 

 

 

 

 

Činnost spolku je financovaná za podpory města Domažlice

 

 

 

Odkazy

Česká baseballová asociace [»]
Česká softballová asociace [»]
Česká slowpitchová liga [»]

   

Materiálové vybavení    

 

TOPlist

 

 

  

 

{LNG_title_menu}

Činnost spolku je podporovaná PLZEŇSKÝM KRAJEM

 

PLZEŇSKÝ KRAJ

 

 

 

  

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

Školky

Turnaj školek v baseballu vyhrála Koťata

Koťata

Turnaj školek v baseballu, který probíhal mezi šesti domažlickými školkami, vyvrcholil posledním, třetím kolem na domažlickém  baseballovém hřišti 8 června.

Svoji letošní výbornou formu prokázaly děti z mateřské školy v Zahradní ulici (Koťata). Celý turnaj Koťata vyhrála bez porážky a zaslouženě si odnesla velký putovní pohár a spoustu hodnotných cen.  Ceny si však odnesly do svých školek všechny děti. Po skončení turnaje hráči a přítomní diváci mohli vidět ukázku z baseballu a  po vyhodnocení turnaje si děti opekly buřty. Letošnímu desátému ročníku přálo počasí a všichni si tento již tradiční turnaj užili.....

Pavel Zelenka

Více »

Turnaj školek se blíží do finále…

Sluníčka 2018

Druhý letošní turnaj domažlických školek, který se konal poslední květnový den,  potvrdil dobrou formu Koťat a na svoji první výhru zatím stále čekají Kytičky. Velké finále proběhne již tento pátek na baseballovém hřišti. Přijďte podpořit své děti!

Průběžné výsledky ZDE!

Fotky ZDE! [»]

 PaZe

Více »

Turnaj školek v baseballu začal

Již podesáté se utkávají děti z domažlických mateřských školek v baseballe. První kolo 11. května ukázalo, jak jsou děti připravené. K vidění byly dlouhé odpaly i pozorná hra v poli. Bez ztráty kytičky (3 vítězství) jsou zatím Koťata a  určitě v dalších kolech  Kytičky  „rozkvetou“ a připíší si první vítězství. Další kolo bude již 31. května opět na umělé trávě u bazénu a turnaj vyvrcholí 8. června na baseballovém hřišti.  

PaZe

Více »

10. ročník baseballu pro ŠKOLKY

Pozvánka na školkyTento pátek 11.května opět porovnají domažlické mateřské školky své dovednosti v baseballu. První odpaly budou k vidění 9:30 na umělce vedle plaveckého bazénu. Přijďte podpořit mladé baseballisty a nezapomeňte, že....

Petr Skala

Více »

Turnaj v baseballu pro mateřské školky

školky 2017

V pátek 2.června startuje devátý ročník baseballu pro mateřské školky. Hrát se bude na umělém povrchu městského stadionu. Turnaje se odehrají vždy na třech hřištích. Účastní se všechny domažlické školky a to:

Sluníčka, Barvičky,  Vodníčci, Koťata, Veverky, Kytičky                                                            

První odpaly můžete vidět od 9:00 hod.

Pravidla jsou k nahlédnutí ZDE a rozpis zápasů naleznete ZDE. [›] [»]

Petr Skala

Více »

Turnaj školek v baseballu ovládla KOŤATA

Osmý ročník turnaje mateřských školek byl letos jen dvoukolový. Nad posledním třetím kolem, které se několikrát překládalo, udělalo přítrž špatné počasí, a proto o celkovém vítězi rozhodly první dvě kola. O vítězi Koťat ze školky v Zahradní ulici nad Vodníčky ze školky v Palackého ulici muselo rozhodnout až téměř poslední kritérium...

PaZe

Více »

Druhé kolo školek za námi

Kytičky

Již druhý turnaj školek je za námi. Druhé kolo, které proběhlo 27. května, zamíchalo pořadím, výsledky byly mnohdy překvapivé. Sázkoví bookmakeři nyní mají zamotanou hlavu s výší kurzu na celkového vítěze turnaje! Koho tipujete na vítěze? Finálové kolo se nekoná z technických důvodů tento pátek ale až 17. června.

PaZe

Více »

Turnaj školek v baseballe začal

20. května začal již osmý ročník turnaje domažlických školek v baseballu. Příjemné počasí a bojový zápal všech zúčastněných přinesl první zajímavé výsledky. Tento oblíbený turnaj bude pokračovat ještě další dvě páteční dopoledne na fotbalovém hřišti s umělým povrchem před domažlickým plaveckým bazénem. Podaří se Barvičkám obhájit loňské vítězství? Vylepší Kytičky loňské šesté místo?

PaZe

Více »

 Videa z baseballu školek 2015

(vloženo:13. 08. 2015, autor:Petr Skala)

Přinášíme videové ohlédnutí za baseballovým turnajem školek 2015. V prvním videu naleznete zmapovaný celý průběh turnajů. Toto video obdrželo každé zúčastněné dítě na pamětním DVD. Druhé video je reportáž z televize ZAK.

Přejeme příjemné podívání. 

Celé video-školky 2015

 

Reportáž z televize ZAK


 

 Sedmý ročník baseballu pro školky vyhrály Barvičky 

(vloženo:16. 06. 2015, autor:Petr Skala)

I tento rok klub Wolfs Domažlice za spolupráce školek pořádal soutěž pro nejmenší baseballisty. Opět se zúčastnilo všech šest domažlických školek a především děti předškolního věku. Během tří pátků se odehrálo třicet zápasů a naprostá většina jich byla velmi vyrovnaných a o vítězství se hrálo až do poslední směny. Rok od roku úroveň hry stoupala a i tento rok tomu nebylo jinak. O tom svědčí i to, že nebylo zapotřebí využít pravidlo omezení pěti bodů za směnu a děti zahrávaly vždy tři auty.

Poslední turnaj jsme zahájili českou státní hymnou za přítomnosti regionální televize ZAK. Před poslední sérií zápasů jsme měli tři adepty na celkové vítězství - Barvičky, Veverky a Koťata. Sluníčka vyhrávají nad Koťaty 2:1 a tím posouvají Koťata na třetí místo. Barvičky i Veverky vyhrávají a mají stejný počet vítězství a proher. Rozhoduje větší počet dosažených bodů a těch měl tým Barviček, který vyhrává sedmý ročník a obhajuje vítězství z roku 2014.

Každý malý sportovec dostává prostřednictvím místostarosty Domažlic Bc. Stanislava Antoše diplom s baseballovou tématikou, medaili a něco sladkého na zub. Školky si odnášejí stavebnice. 

SluníčkaCelý turnaj se odehrál v duchu fair play, za což bych rád chtěl poděkovat všem paním učitelkám, které své svěřence na baseball doprovázely a připravovaly. Bez jejich ochoty a zdravého přístupu k baseballu by se děcka této soutěže zúčastnit nemohla.

Wolfs Domažlice připravuje z tohoto turnaje na památku všem zúčastněným DVD o turnaji.

Konečné pořadí: 1. Barvičky, 2. Veverky, 3. Koťata, 4. Sluníčka, 5. Vodníčci, 6. Kytičky 

Velké poděkování patří i sponzorům klubu. Bez jejich štědrosti bychom podobné akce pořádat nemohli.

Poděkování patří firmám: TRACOR STAVEBNINY, Tomáš Suchý – podpora, servis a prodej informační techniky ,  Kovo Mráz – kovoobrábění , prodej zámků a výroba klíčů, Dozapo – zahradní servis, Chladírenské centrum Domažlice -TC Expert , Strojírny Kohout, Autobusová doprava TurBus, Tiskové centrum B2K, Česká baseballová asociace, Domažlický deník , Městu Domažlice  

Fotky z třetího kolo ZDE

Fotky z druhé kolo ZDE

Fotky z prvního kolo ZDE [»]

Výsledky zápasů ZDE

 Reportáž televize ZAK naleznete ZDE [»]