Zpět na novinky

Souhrn 2. víkendu

Publikováno

Tým nejmenších baseballistů a baseballistek se o sobotním ránu vypravil do jižních Čech na turnaj kategorie U7. Do krásného areálu na Hlubokou se sjelo celkem 6 týmů, které mezi sebou soupeřili do posledního dechu.

 

První zápas sehrál tým proti Žralokům B z Ledenic. Na našich hráčích byla patrná tréma a ačkoli po pár minutách opadla, tak se bodový náskok Žraloků nepodařilo dohnat. S prvním zápasem přišla i první prohra 2:10.

Po krátké pauze se děti vrhly do zápasu proti domácímu týmu z Hluboké – tým Modří. Tentokrát naši pálkaři bez váhání odpalovaly, běhaly po metách a sbíraly bod po bodu. Bohužel stejnou strategii zvolil i soupeř. Baseballová bitva probíhala až do samého konce a i přes velkou touhu po vítězství si vlčata připsala porážku 12:15.

Třetí soupeř byl druhý nasazený tým z Ledenic – Žraloci A. Od první chvíle náš tým zabral a fungoval jak v obraně, tak v útoku. Soupeři jsme pomalu utíkali a vše nasvědčovalo první výhře, ale žraločí tým na závěr zápasu zabral a Wolfs prohrávají 14:15.

Ačkoliv tým U7 nepřivezl na západ Čech výhru, tak se neměl za co stydět. Svým zápalem pro hru sklidil pochvaly od všech soupeřů.

 

V Domažlicích mezitím probíhal zápas A-týmu proti Céčku Praha. Mužský tým si chtěl po prvním zápase sezony spravit chuť a uhájit domácí prostředí. Proto na nadhazovací kopec nastoupil Michal Černý a od prvního nadhozu nedovolil spolu s obranou žádné bodové odskočení soupeře. Náš útok se postupně prosazoval a bodoval téměř v každé odehrané směně. V dohrávce 8. směny se našim pálkařům zadařilo a doběhli celkem pro 6 bodů, které nakonec ukončily zápas rozdílem 10 bodů. Mužský tým si tak připsal své první vítězství 14:4.

 

30.4.2023 měl tým U15 odehrát své první domácí zápasy, ale soupeř se omluvil. Zápas proti Trutnovu byl tedy odložen.

Komentáře

Zaregistrujte se nebo se přihlaste, abyste mohli zanechat komentář.

Wolfs Domažlice

Kontakt
Wolfs Domažlice, z.s.
Bezděkovské Předměstí 633
344 01, Domažlice
Česká repubika

Email: info@wolfs.cz
Fakturační údaje
Wolfs Domažlice, z.s.
Bezděkovské Předměstí 633
344 01, Domažlice

IČ:699 80 616
DIČ: není plátce
Č.ú.:107-9343150247/0100
Činnost klubu je podporována Plzeňským krajem a městem Domažlice
Plzeňský kraj logo Domažlice logo
Sledujte nás také na sociálních sítích!

© 2022 - 2024 Wolfs Domažlice


Made with ♡ by Matěj Černý. Všechna práva vyhrazena.