Zpět na novinky

Souhrn 3. víkendu

Wolfs Domažlice Galerie

Publikováno

V sobotu brzy ráno vyrážel tým mladých hráčů U9 na Hlubokou n. Vltavou, aby odehrál miniturnaj proti týmům z Hluboké a Ledenic. Týmu se dařilo a odehrál vyrovnaná utkání. Všichni mladí hráči si zápasy velmi užívali a možná zbyla i energie na dovádění v místním sportovně-relaxačním areálu.

 

Kategorie U15 odehrála svá první domácí utkání proti Praotcům z Roudnice nad Labem. Do prvního zápasu byla na nadhoz nasazena Simona Kitzbergerová, která opět potvrdila své kvality a soupeře k ničemu nepustila. Naopak našim pálkařům se před domácím publikem dařilo. Konečné skóre bylo 16:3 ve prospěch Wolfs.

Druhý zápas nám utekl hned v úvodu, když naši nadhazovači bojovali se strike zónou. Po několika metách zdarma proložených tvrdými odpaly soupeře bylo téměř rozhodnuto. Zápas prohráváme vysoko 24:3.

 

V neděli jsme mohli opět sledovat baseball na domácí půdě. Do Domažlic zavítal tým z Plzně a Roudnice nad Labem. Miniturnaj kategorie U13 nabídl hned 3 zápasy.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Plzni. Pro některé hráče to byl první zápas ve starší kategorii a to bylo znát. Oproti Plzni jsme byli pozadu ve všech baseballových dovednostech a nakonec jsme podlehli 10:5. Dobře odehraný zápas na nadhozu měl Šimon Strádal.

Druhý zápas nás čekal proti Praotcům. Zápas začal jako přes kopírák se sobotním zápasem. Náš startující nadhazovač neměl míč pod kontrolou a soupeř mohl bez starostí bodovat. I přes jednu dobrou směnu v útoku jsme utkání prohráli 11:6.

Pozitivním momentem byla účast na nadhozu v podání Jana Pivoňky a Jakuba Votruby, ačkoli oba s nadhazováním začínají, tak se své nové role zhostili velmi dobře.

 

Víkend uzavíral dospělý baseball, kdy A-tým vyrazil do Prahy na zápas proti Old Boys. Zápas začali oba týmy velmi kvalitní obranou a skóre bylo po pár směnách téměř shodné. Poté ale pražský celek tvořený bývalými hráči EXT týmů ukázal své přednosti a tvrdými odpaly postupně navyšoval body na své straně. A-tým nakonec odjížděl z Prahy s porážkou.

 

Sváteční pondělí bylo výjimečné pro jednoho člena Wolfs rodiny. Jak si můžete přečíst v článku, tak Marek Trávníček reprezentoval region JZ v celosvětové soutěži Little league kategorie U9. Mára si určitě přivezl cenné zkušenosti, plno zážitků a hlavně zlatou medaili. Gratulujeme a jsme hrdí.

 

Za krásný prodloužený víkend plný baseballu děkujeme všem hráčům, rodičům, fanouškům a pomocníkům v areálu. Těšíme se na další společné zážitky. 

Komentáře

Zaregistrujte se nebo se přihlaste, abyste mohli zanechat komentář.

Wolfs Domažlice

Kontakt
Wolfs Domažlice, z.s.
Bezděkovské Předměstí 633
344 01, Domažlice
Česká repubika

Email: info@wolfs.cz
Fakturační údaje
Wolfs Domažlice, z.s.
Bezděkovské Předměstí 633
344 01, Domažlice

IČ:699 80 616
DIČ: není plátce
Č.ú.:107-9343150247/0100
Činnost klubu je podporována Plzeňským krajem a městem Domažlice
Plzeňský kraj logo Domažlice logo
Sledujte nás také na sociálních sítích!

© 2022 - 2024 Wolfs Domažlice


Made with ♡ by Matěj Černý. Všechna práva vyhrazena.