Zpět na novinky

Souhrn 4. víkendu

Wolfs Domažlice Galerie

Publikováno

K sobotnímu soupeření se do Domažlic vydalo celkem 5 týmů kategorie U9: Merklín, Tempo Foxies Praha, Piranhas Beroun, Sokol Hluboká a Žraloci Ledenice. Ačkoli počasí baseballu příliš nepřálo, tak bylo k vidění spousty dobrých her, kvalitních zákroků a tvrdých odpalů.

 

Náš mladý tým vedený Lukášem Trávníčkem odehrál celkem 4 zápasy a i přes velkou snahu hráčů a podporu fanoušků se mu nepodařilo dotáhnout ani jeden do vítězného konce. Hráči a hráčky si však baseball užívali a každý jejich úspěch byl publikem náležitě oceněn.  I přes vysoké porážky nasbíral tým cenné zkušenosti, ze kterých bude těžit v dalších kláních.

Merklín – Domažlice      20:7

Domažlice – Hluboká     8:15

Domažlice – Piranhas     11:15

Žraloci – Domažlice        15:3

 

V sobotním chladném počasí vyjel také tým U13 do Spáleného Poříčí, tam odehrál dvě utkání. V prvním nastoupil proti SaBatu Praha a pražský celek hned od začátku dominoval. Na nadhoz jsme nasadili začínající nadhazovače Jana Pivoňku, Tadeáše Podestáta a kluci se pálkařů soupeře nezalekli. Bohužel bylo znát, že nadhozy nemají ještě tolik v ruce. Kluci rozdali spoustu met zdarma a při dobrém nadhozu se soupeř nemýlil a míč odpálil daleko. Naopak naši pálkaři se příliš neprosazovali. Konečné skóre 16:5 ve prospěch SaBatu.

Druhý zápas jsme sehráli proti Plzeň Baseball. První směnu rozjel na nadhozu Jan Vavřík a natolik dominoval, že se trenérský tým rozhodl pro změnu, aby byl zápas rozvojový pro oba týmy. Nový nadhazovač Dominik Vosecký dal plzeňským šanci, a tak začala stíhačka na obou stranách. V zápase oba týmy dobře trefovali balony, ale Plzeň předvedla lepší obranu, která rozhodla. Taktéž druhý zápas prohráváme s těsným výsledkem 8:10.

 

Víkend uzavíral miniturnaj kategorie U7 a soupeřem pro Domažlice byli: Plzeň Baseball, Sokol Hluboká a Žraloci Ledenice. Jako předešlý den, tak i v neděli se hrálo na dvou hřištích. Pro diváky bylo zajištěno občerstvení a dokonce vysvitlo sluníčko.

Teplejší počasí však vlčata nerozehřálo a ti navázali na šňůru proher. I přes velký zápal do hry byli na soupeře krátcí, jejich odpaly končily většino u nadhazovačů, kteří neměli problém přihodit na první metu a naše pálkaře vyautovat. Některé odpaly si však cestičku našly, a tak mohla kvalitní fanouškovská základna ocenit i doběhy našich „mláďat“.

Po třech prohrách a konečném 4. místě v miniturnaji čekalo tým překvapení. Mezi spoluhráči oslavil narozeniny Vašík Vavřík a se sladkým dortem hráči hned na porážky zapomněli.

Plzeň – Domažlice           13:10

Hluboká – Domažlice     10:5

Ledenice – Domažlice    7:5

 

Za organizaci náročného hracího víkendu děkujeme všem pomocníkům, trenérům, rozhodčím, rodičům, fanouškům a hlavně hráčům.

Galerie

Komentáře

Zaregistrujte se nebo se přihlaste, abyste mohli zanechat komentář.

Wolfs Domažlice

Kontakt
Wolfs Domažlice, z.s.
Bezděkovské Předměstí 633
344 01, Domažlice
Česká repubika

Email: info@wolfs.cz
Fakturační údaje
Wolfs Domažlice, z.s.
Bezděkovské Předměstí 633
344 01, Domažlice

IČ:699 80 616
DIČ: není plátce
Č.ú.:107-9343150247/0100
Činnost klubu je podporována Plzeňským krajem a městem Domažlice
Plzeňský kraj logo Domažlice logo
Sledujte nás také na sociálních sítích!

© 2022 - 2024 Wolfs Domažlice


Made with ♡ by Matěj Černý. Všechna práva vyhrazena.