Zpět na novinky

U13 předvedli kvalitní výkony proti Barybám

Publikováno

V sobotu na západ Čech zavítaly Baryby z Velkého Oseku, mladý tým se postavil proti našim U13.

 

První zápas začal na nadhozu Dominik Vosecký, ten rozjel 1. směnu ve velkém stylu a soupeři nic nedovolil. Naopak „Vlci“ si kvalitními odpaly zajistili dva doběhy. V nadcházejících směnách se oba týmy v bodové smršti předháněly. Konečný stav zápasu musela rozhodnout až poslední směna, do které nastupovaly oba týmy při skóre 8:8. Na začátku 4. směny se domažlickým podařilo soupeře „umlčet“. Stačilo tedy jen skórovat jeden bod, což se také podařilo. Zápas vyhráváme 9:8.

 

Na začátku druhého utkání pokračujeme v tlaku a opět se ujímáme vedení 2:0. Od druhé směny se však přestává dařit našemu startujícímu nadhazovači
a ten dává několik met zdarma, pár dobrých odpalů a Baryby se ujaly vedení 7:2. Ani následná střídání na nadhozu „Vlkům“ moc klidu nepřinesla. V úvodu poslední směny se nám na pálce dařilo, dobíháme celkem pro náš 11 bod. Domácímu mužstvu stačilo, aby soupeř skóroval 3 a méně bodů a slavili bychom druhou výhru. Blízko tomu bylo při dvou autech a povedeném příhozu na krádež 2. mety od zadáka Matěje Kabourka. Bohužel se našemu polaři nepodařilo míč zpracovat, a tak dohrávka soupeře pokračovala. Obsazené mety a daleký odpal rozhodují zápas, V. Osek doběhl pro 5. bod a zápas nám utíká 11:12.

 

I přes jednu porážku trenéři ocenili výkony mladých hráčů. Po několika prohraných zápasech tým konečně fungoval a předváděl dobré výkony jak v útoku, tak v obraně.

Komentáře

Zaregistrujte se nebo se přihlaste, abyste mohli zanechat komentář.

Wolfs Domažlice

Kontakt
Wolfs Domažlice, z.s.
Bezděkovské Předměstí 633
344 01, Domažlice
Česká repubika

Email: info@wolfs.cz
Fakturační údaje
Wolfs Domažlice, z.s.
Bezděkovské Předměstí 633
344 01, Domažlice

IČ:699 80 616
DIČ: není plátce
Č.ú.:107-9343150247/0100
Činnost klubu je podporována Plzeňským krajem a městem Domažlice
Plzeňský kraj logo Domažlice logo
Sledujte nás také na sociálních sítích!

© 2022 - 2024 Wolfs Domažlice


Made with ♡ by Matěj Černý. Všechna práva vyhrazena.